אבני חן למכירה באינטרנט – היתרונות והחסרונות שאתם צריכים לדעת!

אבני חן למכירה

אבני חן למכירה לשיבוץ בתכשיטים נעשית היום גם דרך האינטרנט. המציאות היום היא שהעולם הפך גלובלי ועם הרבה פחות גבולות מפעם. כמעט כול מוצר ניתן לקנות היום און ליין, בצורה מקוונת, אז כן, אפילו בחירה של אבני חן לתכשיטים או לשיבוץ יכולה להיעשות מרחוק. אי אפשר להתעלם מהקדמה או להתכחש לה וגם לא צריך, אבל אפשר ואפילו חובה לבדוק שהמקור שממנו רוכשים את אבן החן הוא מקור מהימן ומקצועי. 

תמונות יפות באינסטגרם זה מעולה, גם פוסט ממומן בפייסבוק יכול להיראות מושלם, השאלה הגדולה היא במבחן התוצאה. האם האבן שתגיע במשלוח תראה כמו האבן המדהימה שבתמונה והאם אבן שנקנתה דרך שיחה עם חנות לאבני חן בשיח מרחוק מכוסה מבחינת החזרות או החלפות. אומנם העולם התקדם מאוד מבחינה טכנולוגית,  אבל האינטראקציה בין אנשים עדיין יכולה להציע לך משהו שהוא מעבר.  

הדבר הכי נכון לעשות בכול מה שקשור לבחירת אבני חן לתכשיטים או לשיבוץ אבני חן הוא לקנות ממישהו שאתם סומכים עליו. לא מכירים אחד כזה? תבררו טוב-טוב. תשאלו שאלות, תבדקו המלצות. אחרי הכול, בכול זאת מדובר פה על מוצר בעלויות לא מבוטלות. זו לא חולצה שעולה 50 ₪ שבמקרה הכי גרוע אפשר למסור למישהו אחר או להעביר אותה למחזור. לגלות אחרי שנים, לפני מכירה של תכשיט או אחרי הערכה מחודשת של ערכו, שהאבן שקנית און ליין בעצם שווה הרבה פחות ממה ששילמת עליה, זו אכזבה גדולה. אחרי הכול, תכשיטים עם אבני חן טבעיות הן גם סוג של השקעה. אף פעם אי אפשר לדעת מתי יגיע הזמן שיהיה צריך לממשה. 

דבר נוסף שיש להסב עליו את הדעת, בכול הנושא של בחירת אבני חן לתכשיטים כמו גם בחירת אבני חן לשיבוץ, זה קנייה של אבני חן מספקים של אבנים מעבר לים. אם הספק נמצא במדינה שלך, הדבר יקל על מציאת פתרונות זמינים ומהירים על כל אי נוחות שעלולה להיווצר.

אז נכון שכמו רוב המוצרים, גם קנייה של אבני חן טבעיות אפשרית גם מחוץ לגבולות הארץ אבל יש לזכור שעם קבלתן של האבנים יהיו גם מיסים ושחרור מהמכס שהם חלק מרכישה של מוצרים מסוימים מעבר לים. מדובר פה על אבני חן בעלות ערך, לא חרוזים מפלסטיק אז יחד עם הראייה רחוקת האופק על תנודות הגלים, שווה להיות גם עם הרגליים על הקרקע.

דניאל הוטנר, גמולוג מומחה ומייסד קולורמה, הוא אחד המומחים הוותיקים בישראל לאבני חן. קולורמה ממקומת בבורסה לאבני חן ויהלומים ברמת גן ומוכרת אבני חן לשיבוץ לפרטיים וחנויות.

אנו חברת קולורמה, יושבים בבורסה לאבני חן ויהלומים ברמת גן. אנו מוכרים אבני חן טבעיות לחנויות ולקוחות פרטיים. רוצים שניצור איתכם קשר? השאירו פרטים: