תכשיטים אבני חן בהתאמה אישית

אבני חן לתכשיטים לפי דרישת הלקוח

מחפשים לרכוש אבני חן לתכשיטים?  אצלנו, תוכלו לרכוש אבני חן בודדות וגם תכשיטים בהזמנה אישית עם אבני חן שתבחרו. התכשיט שחולם עליו לקוח אחד שונה בתכלית מהתכשיט שחולם עליו לקוח אחר, ואנחנו בקולורמה מבינים את זה, ומייצרים את התכשיטים בעיצוב אישי.

אבני חן לתכשיטים

אם אתם מעוניינים באבנים לתכשיטים בעיצוב אישי הגעתם למקום הנכון. תוכלו לקרוא על תהליכים שעברנו עם לקוחות מהרגע שנכנסו אלינו לחנות עם החלום שלהם ועד שקיבלו את התכשיט. התהליך בכללותו מתחיל בכך שהלקוח פונה אלינו ומגיע לחנות בבורסה ברמת גן. הלקוח מספר לנו על איזה תכשיט הוא היה רוצה לקבל, בין אם זה טבעת, שרשרת,  צמיד, עגילים או כל תכשיט אחר. אנחנו נפרוש בפניו את מבחר אבני החן שלנו ובמידת הצורך נעזור לו לבחור את אבן החן וליצור לו תכשיט מתאים. אחרי שהלקוח תיאר לנו את כל צרכיו אז נבנה ביחד הדמיה בתוכנת המחשב שלנו לתכשיט שהוא סיפר לנו, ונערוך שינויים לפי דרישת הלקוח.

ניתן להזמין תכשיטים אבני חן ביחד ובנפרד?

אצלנו בקולורמה, ניתן להזמין אבנים לתכשיטים ביחד עם תכשיט מובנה וגם ניתן לקנות אבני חן בנפרד מהתכשיט בהזמנה ובעיצוב אישי. את התכשיטים נוכל לדמות ללקוח בתוכנת המחשב המיוחדת, כך שהלקוח יוכל לדעת בדיוק איך התכשיט עם האבן יראה. תוכלו לעיין בקטלוג אבני חן שלנו באתר, שם מופיעים רוב סוגי האבנים היקרות שלנו.

איך ניתן לקנות תכשיטים עם אבני חן או אבני חן לתכשיטים בקולורמה?

אנחנו יושבים בבורסה לאבני חן ויהלומים ברמת גן, על מנת להגיע אלינו יש לתאם הגעה מראש מאחר והכניסה שלכם לבורסה דורשת הכנת אישור מיוחד. אנו עובדים עם אבני חן יקרות וייחודיות כבר מעל לשלושים שנה ובמהלך השנים נגענו בכל סוגי התכשיטים והאבנים בכל הגוונים והצורות. איתנו, תדעו שאתם נמצאים בידיים בטוחות ומקצועיות, עם רזומה ולקוחות שיעידו על כך.  תוכלו לעיין באתר ולקרוא בכל מיני תהליכים מרגשים ויפים שלקוחות עברו אצלנו בקולורמה.

תוכלו להשאיר פרטים באתר או להתקשר אלינו ונתאם פגישה אצלנו בבורסה לאבני חן תכשיטים ברמת גן.

טופס התעניינות באבן חן בהזמנה אישית:

מלאו פרטים וניצור איתכם קשר בהקדם