אבן ספיר

אבן ספיר

מקור טבעי:

אפריקה

אסיה‏

צבעים קיימים:

מחפשים אבן ספיר לקנייה או לשיבוץ בתכשיט? בחירה מצוינת. הספיר היא אבן מיוחדת ומהודרת במיוחד, המושכת את העין.

פירוט על אבן ספיר:

אבן חן ספיר הינה לרוב אבן כחולה, אך קיימת במבחר צבעים.. הספיר היא תוצר של מינרל קורונדום. לספיר מראה מהודר וקלאסי. זו הסיבה שהיא משמשת כאבן חן למגוון עצום של תכשיטים. טבעת האירוסין, המפורסמת ביותר, עם ספיר כחול, הייתה שייכת לנסיכה דיאנה.

אבני ספיר טבעיות הן אבנים מוערכות ויקרות מאוד. הספיר קיימת בצבעים רבים בהם גם בצהוב, ורוד, שקוף וגוונים של אפור. הספיר היקרה ביותר, מבין האבנים הצבעוניות, היא ספיר פדפראצ'ה שגוונה כתום. אבני הספיר מגיעות מאסיה, אפריקה ואוסטרליה.

ייחודיות אבן ספיר

ייחודיותה של אבן חן זו מתחילה במראה הקלאסי והמהודר, הברק של האבן נוצץ במיוחד. הספיר בעלת רמת קשיות 9 בסולם מוס. תכונה זו גורמת ליכולת של האבן להיות עמידה בתנאי היום יום. בזכות זה ניתן ללבוש את אותה על טבעת יום יומית או על שרשרת מבלי שייגרם כל נזק לספיר.

יצירת תכשיט

רוצים ליצור תכשיט בעיצוב אישי עם אבן חן ספיר או לקנות אחד מוכן? מעדיפים טבעת או שרשרת? אצלנו בקולורמה מתמחים בזה. אנחנו ניצור בשבילכם את התכשיט המושלם והמדויק בשבילכם. כדי ליצור את התכשיט המתאים, תוכלו למלא את הפרטים שלכם או ליצור איתנו קשר כדי לקבוע אצלנו בבורסה לאבני חן ברמת גן.

אבני ספיר למכירה

היכן ניתן לרכוש אבני ספיר? כאשר באים לקנות אבן חן זו כדאי לעשות זאת במקום בטוח. קיימות המון חנויות למכירת אבני חן אבל כדי להיות רגועים ובטוחים בקנייה כזו, כדאי לעשות זאת במקום אמין. קולורמה הינה יבואנית של אבני חן אשר שוכנת בבורסה לאבני חן ברמת גן עם ניסיון של מעל לשלושה עשורים. אחרי שתזמינו אצלנו את התכשיט או כל אבן חן אחרת תוכלו להרגיש ביטחון ושאתם נמצאים בידיים טובות ומקצועיות.

אצלנו אתם לא רק קונים אבני חן, אתם קונים גם את הבטחון שהאבני חן שקניתם הינם אבני החן שרציתם.

צורות חיתוך אבן ספיר לתכשיטים:

מתעניינים באבן ספיר? חברתינו מוכרת אבני חן וגם יוצרת תכשיטים בהזמנה אישית, השאירו כאן פנייה וניצור קשר בהקדם: