אבן רובי

אבן רובי

מקור טבעי:

אפריקה

אסיה‏

צבעים קיימים:

אבן רובי לשיבוץ בתכשיטים:

מחפשים תכשיטים עם אבן רובי? הגעתם למקום הנכון.
אבן רובי הינה מבוקשת מאוד בגלל צבעה הקסום. צבעה האדום וורוד הבוהק של האבן הוא טבעי לחלוטין.

מקור האבן רובי בטבע:

אבן רובי הינה אדומה טבעית שמושכת המון תשומת לב. מקורה של הרובי במינרל קורונדום שצבעו אדום. מדהים לחשוב שהמינרליים היפים האלה נמצאים בטבע שלנו. אבנים אלו נדירות והן מגיעות בגוונים שונים של אדום. ככל שהרובי אדומה יותר, כך מחירה גבוה יותר.

אבני חן רובי טבעיות, מגיעות בדרך כלל, מאזור בורמה, תאילנד או ממדגסקר שבאפריקה אך יכולות להימצא גם באזורים אחרים.

היכן ניתן לרכוש אבן רובי בישראל?

ניתן לרכוש תכשיטים עם אבן רובי אצלנו בחנות אונליין או ליצור איתנו קשר טלפוני לתיאום הגעה לבורסה. חברתינו הינה מהיבואניות המוכרות בשוק, ואנו חברים בבורסה לאבני חן ויהלומים ברמת גן.

רבים חושבים שרק חנויות וגופים שקונים בכמויות גדולות יכולים לקנות בבורסה, אך זה לא נכון. כיום חברת קולורמה היא אחת המובילות בתחום בהנגשת השוק של אבני חן לציבור הרחב, אנו מנגישים את האופציה לאנשים פרטיים לקנות ישירות מאיתנו תכשיטים עם אבני חן במחירים שלא ניתן למצוא בחנויות.

במידה ותרצו ליצור תכשיט ייחודי עם אבן חן לבחירתם, אתם מוזמנים ליצור קשר, לתאם הגעה לבורסה ונייצר עבורכם תכשיט בהתאמה אישית.
בין עם זה לעצמכם או מתנה לאדם מיוחד, נשמח מאוד לעזור לכם בכל השלבים מבחירת אבן בגודל ובמחיר הרצוי, ועד ליצירת תכשיט בין אם זה זהב, זהב לבן, שיבוץ יהלומים עם אבן חן מרכזית ועוד.

תהליך יצירת תכשיט בהתאמה אישית עם אבן חן רובי

לפני הכל, אנו ממליצים לכם להסתכל בחנות האונליין שלנו, מאחר ויש לנו מבחר גדול מאוד וסביר להניח שתמצאו את מה שאתם מחפשים.

אם החלטתם שאתם רוצים שנכין עבורכם תכשיט בהתאמה אישית, הדרך יותר קלה משנדמה. בשלב הראשון תיצרו איתנו קשר על מנת לתאם את ההגעה שלכם אלינו לבורסה לאבני חן.

ההגעה דורשת תיאום מפני הבידוק הבטחוני הקפדני בכניסה לבורסה. לאחר התיאום תגיעו אלינו, על מנת להתרשם משלל האבני חן שיש לנו להציע לכם. יש לנו מבחר גדול של גדלים ומחירים ואנחנו כאן על מנת למצוא את האבן המתאימה לכם.

לאחר בחירת האבן נותר לבחור את התכשיט בו נרצה לשבץ בה את האבן. בין אם יש לכם תכשיט קיים ובין אם יש לכם תמונה של תכשיט שאהבתם והיתם רוצים לייצר משהו דומה, אנחנו נדע לייצר לכם בדיוק את התכשיט שחלמתם עליו.

צורות חיתוך אבן רובי לתכשיטים:

מתעניינים באבן רובי? חברתינו מוכרת אבני חן וגם יוצרת תכשיטים בהזמנה אישית, השאירו כאן פנייה וניצור קשר בהקדם: