קטלוג אבני חן

סוגי אבני חן לתכשיטים

רשימת קטלוג אבני חן שקיימות באתר:

אצלנו תוכלו למצוא מגוון רחב של אבני חן לשיבוץ בתכשיטים, כולן אבני חן טבעיות יקרות למכירה. אנו גם מייצרים תכשיטים עם אבני חן בהזמנה אישית והתאמה ללקוח. אבני החן מלוטשות והן נחתכות הן בכמות, והן בצורה מדויקת, על פי צורך ובהתאמה אישית. מעל לשלושה עשורים שאנו מייבאים אבני חן טבעיות מאמריקה, אסיה, אירופה ואוסטרליה. אבני החן של קולורמה מיובאות על ידי דניאל הוטנר – מומחה לאבני חן (גמולוג) ומשווקות בארץ ולחו"ל. קולורומה מחויבת לשירות מעולה, אספקה מהירה ותעודות ממיטב המעבדות הגמולוגיות. הכנת תכשיט המבוסס על אבן חן מהקטלוג שלנו הינו הליך פשוט אך מיוחד. לקוחות רבים מגיעים אלינו עם חלום להכנת תכשיט, ואנו בקולורמה עוזרים להם ומלווים אותם להגשמת החלום מא' ועד ת'. 

איך נקבעת יוקרת אבני החן?

ישנם כמה פרמטרים לקביעת שווי אבן חן, אבל המדד המרכזי והעיקרי לקביעת יוקרת אבני החן נקבע על פי "סולם מוס", הסולם מגדיר את קשיות האבן, ככל שהאבן יותר קשה היא תהיה יותר יקרה. הסולם מגדיר את הקשיות מ1-10. לדוגמא אבן הרובי מדורגת בסולם מוס כ-9, ונחשבת אבן חן יחסית יקרה ונדירה.

הכנת תכשיט מקטלוג אבני החן

הכנת תכשיט המבוסס על אבן חן מהקטלוג שלנו הינו הליך פשוט אך מיוחד. לקוחות רבים מגיעים אלינו עם חלום להכנת תכשיט, ואנו בקולורמה עוזרים להם ומלווים אותם להגשמת החלום מא' ועד ת'. תחילה, הלקוחות מספרים לנו על התכשיט או מראים לנו תמונה של התכשיט ואנו פורשים בפניהם את קטלוג האבנים שלנו, לאחר מכן אנו מדמים ללקוחות את התכשיט בתוכנת המחשב ויוצרים עבורם את ההדמיה.  על מנת להגיע אלינו יש לתאם הגעה מראש, וזאת מפני שאנו יושבים בתוך הבורסה לאבני חן ויהלומים ברמת גן ונשיג עבורכם אישור כניסה.

איפה ניתן לרכוש אבני חן לשיבוץ?

בקולורמה תוכלו לקנות אבנים לתכשיטים. תוכלו להיות בטוחים שאתם מגיעים למקום עם ניסיון, מוניטין והמלצות. קולורמה מתעסקת באבני חן כבר מעל שלושים שנים, ושירתה בנאמנות אלפי לקוחות מרוצים. תוכלו להגיע אלינו לבורסה לאבני חן ויהלומים ברמת גן בתיאום מראש. נשמח לעזור לכם בכל שלבי ההכנה של התכשיט. תוכלו להתקשר אלינו או להשאיר פרטים אצלנו באתר, ונחזור אליכם בהקדם.