אבן חן מורגנייט

אבן חן מורגנייט

מקור טבעי:

דרום אמריקה

אפריקה

צבעים קיימים:

מחפשים אבן מורגנייט לשיבוץ בתכשיט? בחירה נבונה מאוד. אבן חן זו מבוקשת בעיקר בגלל צבעה המיוחד. את האבן תוכלו לשבץ על תכשיט קיים או תכשיט חדש בהתאמה אישית. המשמעות הסמלית של אבן חן זו ברחבי העולם הינה חמלה, ריפוי ואהבה.

על אבן מורגנייט:

אבן חן זו הינה אבן חן ורודה. האבן מופיעה בגוונים הנעים מצבע ורוד בהיר ועד כהה. כמו גם אפשר למצוא את האבן בצבע ורוד סגלגל ואפילו בגוון אפרסק. אבן חן זו היא תוצר של הבריל (מינרל שקוף) ממנו מגיעות גם אבני החן הטבעיות כגון אקווה מרין ואמרלד. האבן הינה אבן חן יקרת ערך ונדירה מכיוון שנמצאת במקומות בודדים ברחבי העולם מה שהופך אותה לייחודית. שני המקומות המרכזיים שמייבאים מהם אבני מורגנייט באיכות טובה הינם מברזיל ומדגסקר וניתן למצוא גם בעוד כמה מדינות בעולם.

ייחודיות אבן מורגנייט

אבן זו הינה אבן חן המושכת את העין. ככל שרמת הניקיון של האבן יותר גבוהה, כך גם האבן תנצנץ משמעותית. אבן זו יפה במיוחד עם רמת פופולריות גבוהה. בסקר משנת 2017 האבן נחשבה במקום השני במדד הפופולריות מבין אבני החן. ככל שצבע האבן יהיה יותר כהה כך גם היא תבלוט יותר. אבן זו הינה עמידה ללבוש יומיומי בכל סוג של תכשיט.

יצירת תכשיט עם אבן חן מורגנייט

תרצו להכין תכשיט עם אבן חן מורגנייט? שרשרת, עגילים, צמיד או טבעת? אנחנו בקולורמה מתמחים בזה. כדי ליצור תכשיט עם האבן החן הזו במיוחד בשבילכם, תכשיט אשר יתאים למידותיכם וטעמכם, תוכלו למלא את הפרטים שלכם או ליצור איתנו קשר כדי שנוכל לקבוע אצלנו בבורסה.

היכן ניתן לרכוש אבן מורגנייט?

ניתן לרכוש את האבן בחנויות רבות, אבל כאשר רוכשים אבן חן הדרך המומלצת לרכוש הינה בצורה בטוחה ובמקום אמין. קולורמה הינה יבואנית של אבני חן ואנו יושבים בבורסה לאבני חן ברמת גן וניתן לתאם איתנו הגעה. כאשר תזמינו אצלנו אבן חן או כל תכשיט תדעו שאתם נמצאים בידיים טובות ועם ניסיון של מעל לשלושה עשורים בתחום.

 

 

צורות חיתוך אבן חן מורגנייט לתכשיטים:

מתעניינים באבן חן מורגנייט? חברתינו מוכרת אבני חן וגם יוצרת תכשיטים בהזמנה אישית, השאירו כאן פנייה וניצור קשר בהקדם: