תהליך מכירת טבעת אמרלד ללקוח

אבן חן אמרלד

תהליך הכנת התכשיט עם אבן אמרלד

לקוח הגיע אלינו לקולורמה בבקשה להכין תכשיט עם אבן אמרלד, אבל זו לא הייתה בקשה רגילה. התכשיט שהוא ביקש הייתה טבעת שסבתא שלו לבשה במשך שנים, אבל לאחר שנפטרה התכשיט אבד והמשפחה הייתה בצער גדול מכיוון שאותה הטבעת עברה מדור לדור. הלקוח הגיע אלינו מוכן עם תמונה של הטבעת, שהייתה משבוצת ביהלומים ועם אבן אמרלד אחת מרכזית.

הדמיית התכשיט

לאחר בחינת התמונה וניתוחה, אנו ביצענו עבור הלקוח הדמיה תלת ממדית במחשב על פי העתק של התמונה. כמובן שבמידת הצורך ניתן לעשות שינויים של ההדמיה. לאחר בניית ההדמיה ואישור הלקוח, נתנו ללקוח הצעת מחיר על בניית התכשיט.

יצירת התכשיט

אחרי המפגש עם הלקוח ובחינת צרכיו אנו יכולים להתחיל ביצירת התכשיט, תהליך זה לוקח בערך כעשרה ימים עד שהלקוח יקבל את תכשיטו. לאחר יצירת התכשיט אנו שולחים אותו למעבדה חיצונית במידת הצורך על מנת להפיק תעודת בטחון עבור הלקוח. תעודת הבטחון כוללת את כל הנתונים על התכשיט, איכות היהלומים שמשובצים, ואיכות אבני החן.

מפגש עם הלקוח וקבלת התכשיט

לאחר תהליך יצירת הטבעת הזמנו את הלקוח לקבלת התכשיט ותיאמנו עם הלקוח את ההגעה של בני המשפחה לבורסה. לאחר שהמשפחה הגיעה הבאנו להם את התכשיט. התרגשנו לשמוע כאשר הם סיפרו לנו שהטבעת זהה לחלוטין לטבעת שסבתא שלהם ענדה. המפגש היה מאוד מרגש והמשפחה שמחה מאוד על המעגל שנסגר לאחר פטירתה של סבתם.

הכין ניתן לרכוש אבן חן אמרלד?

ניתן לרכוש תכשיטים עם אבן חן אמרלד בקולורמה אשר שוכנת בבורסה לאבני חן ויהלומים ברמת גן. תמיד כדאי לזכור שכדאי לרכוש אבני חן במקום בטוח. אנו מתמחים באבני חן כבר מעל לשלושה עשורים ואצלנו ניתן לרכוש תכשיטים ואבני חן בעיצוב אישי עם תהליך הדמיה של תלת ממד כך שתוכלו להתרשם מהתכשיט עוד לפני קנייתו.  בין אם אתם לקוחות פרטיים ובין אם אתם לקוחות עסקיים אתם מוזמנים אלינו לבורסה ברמת גן כדי להתרשם ממגוון אבני החן שלנו ובכללם אמרלד.