תהליך מכירת אבן רובי ללקוחה

אבן רובי

אבן רובי

תהליך הכנת התכשיט עם אבן רובי

לקוחה הגיעה אלינו לקולורמה בבקשה להכין תכשיט עם אבן רובי. הלקוחה יצאה לטיול בלונדון עם אמא שלה, והם ראו באחת מחלונות הראווה שרשרת יהלומים שבמרכזה הייתה אבן אדומה, הלקוחה לא ידעה איזה אבן חן שובצה שם. אמא שלה מאוד אהבה את השרשרת אבל לא קנתה. עכשיו ליום ההולדת של אמה הלקוחה רוצה להפתיע אותה עם אותה השרשרת בדיוק.

הדמיית התכשיט עם אבן רובי

הלקוחה הגיעה אלינו מוכנה עם צילום השרשרת, מיד זיהינו שבמרכזה משובצת אבן רובי, אבן אדומה ויפה שסביבה מעוטרים יהלומים. הכנו ללקוחה הדמיה תלת ממדית במחשב, והראנו לה. ביצענו כמה שינויים לבקשתה ונתנו לה הצעת מחיר, והלקוחה אישרה את התכשיט.

יצירת התכשיט

לאחר ההדמיה ואישור הלקוחה, אנו יכולים להתחיל בהליך יצירת התכשיט. תהליך ההכנה לוקח עד כעשרה ימים. לאחר שהתכשיט מוכן אנו שולחים אותו למעבדה חיצונית כדי שנוכל להפיק ללקוח תעודת בטחון. אמינות ומקצועיות הם הדבר הכי חשוב לנו. בתעודה מפורטת כל הנתונים על התכשיט, ובין השאר על אבן החן ועל איכות היהלומים.

מפגש עם הלקוח וקבלת התכשיט

לאחר הליך יצירת התכשיט אנו מזמינים את הלקוח אלינו לקבל אותו. זה החלק הכי מרגש ומיוחד של הליך ההכנה. הלקוחה הגיעה אלינו והצגנו לה את שרשרת אבן רובי עם היהלומים. הלקוחה התרגשה מאוד, ולרגע חשבה שנסענו ללונדון וייבאנו את השרשרת בגלל רמת הדיוק.

הכין ניתן לרכוש אבן רובי

אבני חן ניתן לקנות בקולורמה אשר שוכנת בבורסה ליהלומים ואבני חן ברמת גן. ניתן לרכוש אצלנו טבעת עם אבן רובי, שרשרת וכל תכשיט אשר תרצו. בקולורמה אנו מתמחים באבני חן כבר למעל שלושה עשורים. אצלנו תוכלו לרכוש תכשיטים ואבני חן בהתאמה אישית עם ליווי אישי והדמיה תלת ממדית. בין אם אתם לקוחות פרטיים ובים עם לקוחות עסקיים אנו מזמינים אתכם לבוא אלינו לבורסה ולהתרשם.

התקשרו אלינו או השאירו פרטים פה באתר ונחזור אליכם בהקדם.