אבני חן למכירה לפרטיים, מה חשוב לדעת לפני רכישת אבני חן לשיבוץ?

אבני חן לשיבוץ

אבני חן למכירה עבור לקוחות פרטיים היא מכירה של אבני חן ביחידה אחת או ביחידות בודדות. לרוב, המכירה לפרטיים נעשית לאנשים שרוצים ליצור תכשיט חדש עם אבני חן, או לאנשים שיש להם תכשיט שהם רוצים לשבץ בו אבן חן חדשה.

אבני חן למכירה לפרטיים ותיאום הגעה אלינו לבורסה

קנייה של אבני חן לפרטיים ניתן לבצע אצלינו בקולורמה (ישירות מהיבואן). אנחנו יושבים בבורסה לאבני חן ויהלומים ברמת גן. תוכלו לתאם הגעה ולהגיע אלינו, לבחור את האבן חן שאתם רוצים, ואף להזמין תכשיט בעיצוב אישי שעליו ישובצו אבני חן. אנו עובדים צמוד עם צורפים המובילים בישראל, כך שנוכל לייצר עבורכם כל תכשיט שתרצו בין אם זה טבעת, שרשרת, עגילים וצמידים שעליהם ישובצו האבנים שלנו.

על מנת להגיע אלינו לבורסה, נדרש לתאם הגעה. השאירו פרטים כאן על מנת שנחזור אליכם:

אנו חברת קולורמה, יושבים בבורסה לאבני חן ויהלומים ברמת גן. אנו מוכרים אבני חן טבעיות לחנויות ולקוחות פרטיים. רוצים שניצור איתכם קשר? השאירו פרטים:

אבני חן למכירה לתכשיטנים

פעמים רבות, גם משבצי תכשיטים מבקשים לרכוש אבן חן אחת או כמה בודדות מאותו הסוג או מסוגים שונים, וזאת בכוונה לשבץ תכשיט מוזמן עבור לקוח. מכירה לפרטיים ביחידות בודדות נעשית גם למעצבי תכשיטים שמעצבים תכשיט בהזמנה אישית. 

ייעוץ לרכישת אבני חן או הזמנת תכשיט בהתאמה אישית ללקוחות פרטיים

קונים פרטיים (ואפילו התכשיטנים עצמם), פונים אלינו כדבר שבשגרה, בין היתר על מנת להתייעץ עם דניאל הוטנר, מייסד קולורמה ותכשיטן שיש לו ידע וניסיון עשיר עם אבני חן וידוע כמוכר אבני חן מומחה. פנייה אלינו תבטיח קנייה מהימנה, בטוחה ומדויקת. אצלינו תוכלו לדעת בדיוק את מידת האבן הדרושה, כמו גם לבחור את האבן הנכונה ביותר לתכשיט, בין אם מדובר באבן משלימה או אבן חסרה. למעצבי תכשיטים עזרה כזו היא קריטית בעיקר מבחינת איכות האבן והתאמתה לתכשיט אך לא רק. אבני חן מחזיקות מעמד לזמן בלתי מוגבל, אבל הן מושפעות גם מטרדנים אופנתיים משתנים. ישנם צבעים פופולריים יותר בכל זמן ואנו נוכל להכווין אתכם לבחירה הטובה ביותר. 

היתרונות הגדולים בקבלת עזרה מקצועית בנושא של בחירת אבני חן לשיבוץ עבור פרטיים או תכשיטנים, באים לידי ביטוי בשלושה פרמטרים עיקריים: התאמה מדויקת, מתוך מגוון של אבנים, סוגים, גדלים וצבעים, ביטחון באיכות האבן ורכישה בטוחה.   

כל אבני החן הנמכרות בקולורמה הן אבנים יקרות או חצי יקרות. וכולן, ללא יוצר מהכלל, הן אבני חן מלוטשות וחתוכות. העובדה שאבנים מסוימות מוגדרות כיקרות ואילו אחרות מוגדרות כחצי יקרות, לא בהכרח מעיד על המחיר שלהן. מחירן הסופי של אבני החן נקבע על סמך מספר פרמטרים ביניהן, נדירות האבן, איכותה, ניקיון המינרל, גודלה של האבן, משקלה (נמדד בקראט), המקור ממנה נלקחה, החיתוך שלה והברק שלה. 

אנו חברת קולורמה, יושבים בבורסה לאבני חן ויהלומים ברמת גן. אנו מוכרים אבני חן טבעיות לחנויות ולקוחות פרטיים. רוצים שניצור איתכם קשר? השאירו פרטים: