אבן סיטרין

אבן סיטרין

מקור טבעי:

דרום אמריקה

אפריקה

צבעים קיימים:

אבן חן סיטרין הינה בעלת גוונים צהובים, עליזים ושמשיים ונחשבת לפופולארית במיוחד. תוכלו לרכוש תכשיטים עם אבני חן אצלנו בחנות האונליין באתר, או לשבץ את אבן החן על תכשיט חדש או קיים לבחירתכם, לדוגמא שרשרת, טבעת, עגילים או אפילו צמיד. כל תכשיט שתבחרו בעיצוב אישי.

פירוט על אבן סיטרין:

אבן חן סיטרין, הינה אבן חן צהובה מסוג קוורץ הרווחת בגוונים שבין צהוב בהיר, דבש ועד חום ענברי. אבן חן זו הינה היחידה בעלת צבע צהוב אמיתי. שמה מגיע מהמילה הצרפתית ציטרון שפירושה לימון.

הסיטרין מכונה גם בשמות נוספים כמו: טופז סיטרין, טופז מדירה, טופז זהב וטופז ספרדי, על אף שהסיטרין אינו דומה בתכונותיו לטופז. הסיבה לשימוש בשמות אלו, נובע מהעובדה שסיטרין מלוטש באופן דומה מאוד לטופז וקשה להבדיל ביניהם. מקורה העיקרי של אבן זו בברזיל.

ייחודיות אבן סיטרין אמיתית וטבעית

אבן חן זו מכונה לעיתים אבן ההצלחה או אבן הכסף. בגלל גוונה הצהוב אבן זו מסמלת אופטימיות וחיוביות. ככל שגוונה של האבן צהוב בהיר יותר ככה האבן תבלוט יותר וערכה יהיה גבוה יותר.

יצירת תכשיט עם אבן סיטרין

כיום, אבן חן זו נעשתה פופולארית בגלל גווניה החמים שמתאימים באופן מדויק לתכשיטים. תרצו לשבץ את האבן על שרשרת או על טבעת? כדי לעשות זאת באופן מדויק לטעמכם ובחירתכם, תוכלו ליצור איתנו קשר בטלפון או להשאיר פרטים כאן באתר כדי שנוכל לקבוע פגישה אצלנו בבורסה. אנו נעשה את כל המאמצים כדי שתצאו עם התכשיט שחלמתם עליו.

היכן ניתן לרכוש?

ניתן לרכוש את אבן חן זו אצלנו בחנות האונליין באתר או לתאם איתנו פגישה להגעה לבורסה. לקוחות רבים פונים אלינו לאחר שמצאו אבני חן בחנויות אחרות ורוצים לשאול על ההבדלים, אנו מסבירים שכאשר קונים אבן חן צריך לעשות זאת בבטחה. כדי לקנות אבן חן בלי דאגות תמיד כדאי לקנות ממקומות אמינים. קולורמה הינה יבואנית של אבני חן אשר שוכנת בבורסה לאבני חן ברמת גן. אנו עם ניסיון של מעל לשלושה עשורים. כאשר תזמינו אצלנו תכשיט או אבן חן תדעו שאתם נמצאים בידיים טובות.

צורות חיתוך אבן סיטרין לתכשיטים:

מתעניינים באבן סיטרין? חברתינו מוכרת אבני חן וגם יוצרת תכשיטים בהזמנה אישית, השאירו כאן פנייה וניצור קשר בהקדם: