אבני חן למכירה בסיטונאות – היכן קונים ומה חשוב לדעת?

אבני חן למכירה


מכירת אבני חן אינה דורשת אישור מיוחד. כל אחד יכול לקנות ולמכור אבני חן. אף על פי כן, בישראל קיימת בורסה ליהלומים ואבני חן והיא ממוקמת ברמת גן. החברים הסוחרים בבורסה הם אנשים עם ניסיון ומומחיות רבות שנים בתחום.  

קולורמה, גם היא חלק ממתחם הבורסה, ואבני החן שלה מיובאות ומשווקות הן לסיטונאים והן לפרטיים על ידי דניאל הוטנר. הוטנר הוא מומחה לאבני חן ובעל הסמכה של גומולג. גם המכירה הסיטונאית וגם המכירה הפרטנית עונה על מגוון צרכים ובעיקר נותנת שקט נפשי לגבי איכות האבן, ערכה ומכירתה של האבן בעתיד. 

בעלי מלאכה, אנשים פרטיים ובעלי חנויות, מוזמנים להגיע אלינו פיזית או ליצור קשר ולקבל מענה. אנחנו מספקים אבנים יקרות וחצי יקרות לסיטונאים אך גם לאנשים פרטיים שרוצים לשבץ תכשיט קיים כמו גם לצורפים שמחפשים אבן ספציפית לשיבוץ. יש לנו מגוון מרשים ויפה של אבנים טבעיות ואיכותיות מאוד הכוללות, בין היתר, את אבן אמרלד (המכונה גם אבן ברקת או איזמרגד), רובי (המכונה גם אבן אודם), אבן ספיר, אבן אקווה מרין (המכונה גם אבן תרשיש), מורגניט, טנזניט, טורמלין, אמטיסט (המכונה גם אבן אחלמה) וטופז המכונה גם (אבן פלדה). 

אבני חן למכירה בסיטונאות – למי זה מיועד?

מכירת אבני חן בסיטונאות מיועדות לצורפים, למעצבי תכשיטים ולבעלי חנויות המעוניינים לקנות אבני חן בכמות גדולה. קניית אבני חן בסיטונאות היא חסכונית יותר ומומלצת למי שזקוק לכמות של אבנים ולא רק ליחידות בודדות.

מהו המחיר והעלות של אבני חן?

עלותן של אבני החן משתנה בהתאם לסוג האבן והן נעות בין כמה דולרים לקראט לבין עלות של מאות דולרים לקראט. לפעמים מחירן של אבני חן חצי יקרות יכול לעלות על מחירן של אבני חן יקרות.

אנו חברת קולורמה, יושבים בבורסה לאבני חן ויהלומים ברמת גן. אנו מוכרים אבני חן טבעיות לחנויות ולקוחות פרטיים. רוצים שניצור איתכם קשר? השאירו פרטים: